Eetkamerbank Gigi 160 cm - Walnoot / Beige | Het Anker
Eetkamerbank Gigi 160 cm - Walnoot / Beige
Bankje Gigi van Het Anker is een stijlvol en hoogwaardig bankje dat direct sfeer toevoegt aan iedere woonruimte. Dankzij de solide constructie met een metalen frame in houtlook walnoot kleur staat dit bankje zeer stevig en stabiel, waardoor je jarenlang kunt genieten van comfort en kwaliteit.
De zitting is uitgevoerd in een grove geweven stof in een warme beige tint zoals zichtbaar op de afbeelding. Dit geeft het bankje een natuurlijke en tijdloze uitstraling die moeiteloos te combineren is met verschillende woonstijlen.
Door de hoogwaardige afwerking en duurzame materialen is dit bankje niet alleen mooi om te zien, maar ook gemaakt voor langdurig gebruik. Een echte toevoeging voor hal, slaapkamer of woonkamer.
Let op, dit betreft een laatste oplage. Op is echt op, dus wees er snel bij.
Dit model is aanwezig in onze showroom.
Productspecificaties:
| Hoogte | 77 cm |
| Breedte | 160 cm |
| Diepte | 52 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Levertijd | Direct leverbaar in de showroom |
| Gemonteerd geleverd? | Ja |
Materiaal:
| Stof | Grof geweven beige |
| Poten | Metaal walnoot |
Onderhoud:
Wij raden aan om stoffen meubels te behandelen met een textielspray, zodat je langer kunt genieten van je meubels. Voor lederen meubels adviseren we het gebruik van een ledercrème voor onderhoud. Onze textielsprays en ledercrèmes bieden optimale bescherming voor alle soorten textiel en leder tegen water-, olie- en vetvlekken. Vloeistoffen kunnen eenvoudig worden opgedept met een droge doek, waardoor de stof of het leer vlekwerend en waterafstotend blijft.