Bank Cooper 2,5-Zits - Burned Copper | Het Anker
Bank Cooper 2,5-Zits - Burned Copper
2,5-zits bank Cooper is een stijlvolle eyecatcher met een warme en sfeervolle uitstraling. De bank is bekleed met een prachtige geweven stof in de kleur burned copper, waardoor hij direct sfeer en karakter toevoegt aan je interieur. Dankzij de rijke kleur en zachte structuur past Cooper perfect in zowel moderne als industriële woonstijlen.
Wat deze bank extra bijzonder maakt, is het speelse blokstiksel in de rug en het zitvlak. Dit geeft de bank een luxe en eigentijdse uitstraling met een comfortabele lounge look. Met een breedte van 215 cm biedt Cooper volop ruimte om heerlijk te ontspannen na een lange dag.
De combinatie van het royale zitcomfort, het moderne design en de warme stof maakt 2,5-zits bank Cooper een bank waar stijl en comfort perfect samenkomen. Een heerlijke plek om te loungen, ontspannen en genieten.
Dit model is aanwezig in onze showroom.
Productspecificaties:
| Hoogte | 74 cm |
| Breedte | 215 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Zitdiepte | 61 cm |
| Levertijd | Direct leverbaar in onze showroom |
| Gemonteerd geleverd? | Ja |
Materiaal:
| Stof | Geweven burned copper |
| Poten | Standaard kunststof zwart |
Onderhoud:
Wij adviseren altijd om stoffen meubelen in te spuiten met een textielspray om zo lang mogelijk te kunnen genieten van je mooie meubels. Onze textielsprays beschermen alle soorten textiel optimaal tegen ongelukjes op basis van water, olie of vet. Vloeistoffen kunnen eenvoudig met een droge doek opgedept worden. Deze maakt de stof vlekwerend en waterafstotend.