Draaifauteuil Sem Inclusief Hocker
Draaifauteuil Sem Inclusief Hocker
Draaifauteuil Sem met bijpassende hocker combineert een slank design met een stevig en ondersteunend zitcomfort. Dankzij de extra hoge rugleuning geniet je van uitstekende ondersteuning voor rug, nek en schouders, waardoor deze fauteuil ideaal is voor lange en ontspannen zitmomenten.
Het moderne en compacte ontwerp zorgt ervoor dat draaifauteuil Sem gemakkelijk past in verschillende woonstijlen en ruimtes. De bijpassende hocker maakt het comfort compleet, zodat je heerlijk kunt ontspannen met de benen omhoog. Het zwarte metalen onderstel vormt een stevige basis en geeft de fauteuil een stoere en eigentijdse uitstraling.
Sem is verkrijgbaar in vele stoffen en kleuren, waardoor je de fauteuil volledig kunt samenstellen naar jouw eigen smaak. Van zachte neutrale tinten tot opvallende kleuren en rijke stoffen, er is altijd een uitvoering die perfect aansluit bij jouw interieur.
Dit model is aanwezig in onze showroom.
Productspecificaties:
| Hoogte | 105 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Diepte | 81 cm |
| Zithoogte | - cm |
| Zitdiepte | - cm |
| Armleuning hoogte | - cm |
| Levertijd | Neem contact op voor de actuele levertijd |
| Gemonteerd geleverd? | Nee, eenvoudig |
Materiaal:
| Stof | Naar keuze |
| Poten | Gepoedercoat metaal zwart |
Onderhoud:
Wij adviseren altijd om stoffen meubelen in te spuiten met een textielspray om zo lang mogelijk te kunnen genieten van je mooie meubels. Onze textielsprays beschermen alle soorten textiel optimaal tegen ongelukjes op basis van water, olie of vet. Vloeistoffen kunnen eenvoudig met een droge doek opgedept worden. Deze maakt de stof vlekwerend en waterafstotend.