Draaifauteuil Melle Inclusief Hocker
Draaifauteuil Melle Inclusief Hocker
Draaifauteuil Melle met verstelbare rug en bijpassende hocker combineert comfortabel relaxen met een stijlvolle retro uitstraling. De elegante vormgeving en het karaktervolle design maken deze fauteuil een echte blikvanger in ieder interieur.
Dankzij de verstelbare rugleuning creëer je eenvoudig jouw ideale zitpositie voor een ontspannen moment. De bijpassende hocker zorgt voor extra comfort, zodat je heerlijk kunt genieten met de benen omhoog. De rugleuning is afgewerkt met een fraai capiton stiksel, wat de fauteuil een luxe en klassieke uitstraling geeft met een moderne twist.
Draaifauteuil Melle is verkrijgbaar in vele stoffen en kleuren, maar ook in diverse ledersoorten zoals de uitvoering op de foto. Hierdoor stel je de fauteuil volledig samen naar jouw persoonlijke woonstijl en wensen. Van warm en modern tot industrieel of retro, Melle integreert moeiteloos in jouw interieur.
Dit model is aanwezig in onze showroom.
Productspecificaties:
| Hoogte | 107 cm |
| Breedte | 78 cm |
| Diepte | 86 cm |
| Zithoogte | - cm |
| Zitdiepte | - cm |
| Armleuning hoogte | - cm |
| Levertijd | Neem contact op voor de actuele levertijd |
| Gemonteerd geleverd? | Nee, eenvoudig |
Materiaal:
| Stof | Naar keuze |
| Poten | Gepoedercoat metaal zwart |
Onderhoud:
Wij adviseren altijd om stoffen meubelen in te spuiten met een textielspray om zo lang mogelijk te kunnen genieten van je mooie meubels. Onze textielsprays beschermen alle soorten textiel optimaal tegen ongelukjes op basis van water, olie of vet. Vloeistoffen kunnen eenvoudig met een droge doek opgedept worden. Deze maakt de stof vlekwerend en waterafstotend.