Bank Brunello 4-Zits - Taupe | Het Anker
Bank Brunello 4-Zits - Taupe
De royale 4-zits bank Het Anker Brunello combineert een strak design met speelse details en uitstekend zitcomfort. Met een royale breedte van 260 cm biedt deze bank volop ruimte om heerlijk te ontspannen met het hele gezin. De speelse poten geven de bank een eigentijdse uitstraling en zorgen voor net dat unieke accent in je interieur.
Brunello is bekleed met een stijlvolle visgraat geweven gemêleerde stof in een warme taupe kleur. Deze rijke stofstructuur geeft de bank een luxe en sfeervolle uitstraling die perfect past binnen zowel moderne als landelijke woonstijlen.
Ook op comfort is niet bespaard. De zittingen zijn voorzien van stevige HR43 koudschuim vulling, afgewerkt met zachte vezelvlokken. Hierdoor geniet je van een comfortabele, ondersteunende zit en blijft de bank jarenlang mooi in vorm. Dankzij het speelse maar strakke ontwerp is 4-zits bank Brunello een echte blikvanger waar je jarenlang plezier van hebt.
Dit model is aanwezig in onze showroom.
Productspecificaties:
| Hoogte | 80 cm |
| Breedte | 260 cm |
| Diepte | 96 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Zitdiepte | 55 cm |
| Armleuning hoogte | - cm |
| Armleuning breedte | - cm |
| Levertijd | Direct leverbaar in onze showroom |
| Gemonteerd geleverd? | Ja |
Materiaal:
| Stof | Fijn geweven visgraat |
| Poten | Gepoedercoat metaal zwart |
Onderhoud:
Wij adviseren altijd om stoffen meubelen in te spuiten met een textielspray om zo lang mogelijk te kunnen genieten van je mooie meubels. Onze textielsprays beschermen alle soorten textiel optimaal tegen ongelukjes op basis van water, olie of vet. Vloeistoffen kunnen eenvoudig met een droge doek opgedept worden. Deze maakt de stof vlekwerend en waterafstotend.